מומחים בכל סוגי הגלגלים. מספר ספק משרד הביטחון 11013806   |   אפשרות משלוח עד הבית לכל הארץ  (לפי תנאי חברת השליחויות)   |   glil-gum@zahav.net.il   |   כתובתנו: אריה שנקר 7 א.ת.  פתח תקוה

עגלות משא ושינוע

עגלות משא ממלאות תפקיד חיוני בהעברת מטענים ביעילות בין תעשיות שונות, באתרינו תוכלו למצוא את עגלת המשא המתאימה בדיוק לצורך שלכם 

עגלות משטחים הדראוליות

עגלות אלומיניום מקצועיות

עגלות אלומיניום מתקפלות

עגלות פלטפורמה

עגלות ברזל וסבלים

במות עבודה

עגלות פלטפורמה משתלבות ומתארכות

עגלות ליקוט

מסילות הזזה למכשירי חשמל ביתיים

התפקיד העיקרי של עגלות המשא: מענה על הצורך בהובלת מטען בצורה יעילה ובטוחה

בין דרכי התחבורה השונות, עגלות משא ממלאות תפקיד חיוני בהעברת מטענים ביעילות בין תעשיות שונות. כלי הובלה אלו נבנו ייעודיים לשאת מגוון רחב של סחורות, מה שמבטיח אספקה ​​בטוחה ואמינה. 

השימושים המגוונים לעגלות משא הינם רבות .

עגלות משא מציעות פתרון חסכוני להובלת כמויות גדולות של סחורות ממקום למקום. עם המבנה החזק שלהן המשלב התקדמות טכנולוגית, הם יכולות להכיל סוגים שונים של מטענים, החל מחומרי גלם כמו פחם, עפרות ברזל ועץ ועד למוצרים מוגמרים כמו מכוניות. על ידי שימוש בקרונות משא, תעשיות יכולות לייעל את שרשרת האספקה ​​שלהן, להפחית את התלות במספר כלי רכב קטנים יותר ולייעל את תהליך ההובלה.

אחד היתרונות המרכזיים של עגלות משא היא היכולת שלהן לספק אמצעי בטוח ואמין של הובלת מטען. עגלות אלה מעוצבות עם חומרים יציבים ותכונות בטיחות מתקדמות כדי לעמוד בדרישות של נסיעות חומרים ביציבות ויעילות. 

מעבר ליעילות ולאמינות שלהם, עגלות משא מציעות יתרונות סביבתיים. על ידי העברת חלק ניכר מהובלת המטענים ממשאיות לרכבת, הן תורמות למערכת לוגיסטית ירוקה ובת קיימא יותר. 

עגלות משא יכולות לשמש גם להעברת חפצים כבדים בבית כגון מכונת כביסה , העברת בגדים וכו במיוחד כאשר עוברים דירה , המעבר קל יותר עם עגלות המשא.

עגלות משא יכולות לעזור גם לבעלי עסקים וגם לבתים בנוחות וביעילות .

טואול - בניית אתרים