מומחים בכל סוגי הגלגלים. מספר ספק משרד הביטחון 11013806

כתובתנו: אריה שנקר 7 א.ת. קרית אריה, פתח תקוה

התמחות ופתרונות

גלגלים מסיליקון וגומי - כך מייצרים שינוע בטוח

עולם התעשייה הלך והתפתח במשך השנים שחלפו בעידן המודרני. כיום בתי עסק ומפעלים רבים מתמודדים עם הצורך לנייד ולשנע משאות שונים כחלק אינטגרלי מהעבודה היומיומית השוטפת. לצורך שינוע שכזה של משאות, כבר אין צורך כמו בימים עברו שהאדם עצמו יעבוד קשה וישבור את הגב מרוב מאמץ. בזכות ציוד תעשייתי מתקדם ופיתוחים משוכללים כמו גלגלים מסיליקון וגומי יכולים העובדים להרים, להעביר ולשנע משאות על גבי משטחים, עגלות ודלפקים ממקום למקום ללא מאמץ ובקלות רבה. 

גלגלים מסיליקון וגומי - הסחורה כבר בדרך

כיום ישנם אלפי ומאות אלפי סוגי סחורות וחומרים המחייבים שינוע כחלק מתהליך הייצור או המכירה שלהם. החל מעסקים כמו מאפיות, דרך מכבסות או חדרים נקיים ועד למפעלים בגדלים שונים ובהיקף עבודה שונה, כל מקום על פי מאפייניו וצרכיו. את השינוע החיוני הזה ניתן להשיג בצורה קלה ואיכותית בעזרת גלגלים מסיליקון וגומי המותקנים מתחת לעגלות המשא או המשטחים ומשמשים את העובדים בהעברה ובהרמה, כך מאפשרים ניהול נכון יותר של העבודה כולה בצורה נוחה ורציפה ומבלי לגרום לסבל פיזי או לסכנה בריאותית לעובדים או ללקוחות. היתרון העצום של גלגלים מסיליקון וגומי היא העובדה שהם לא פוגעים בסוגי רצפה העשויים מעץ או מפרקטים ולכן חביבים במיוחד בתעשייה. כיום ניתן למצוא מבחר רחב של גלגלים מסיליקון וגומי לכל מטרה. וחשוב לוודא לא רק שבחרתם גלגלים מסיליקון וגומי שמותאמים היטב לעגלות המשא שלכם ולצרכי העסק הפרטי שלכם, אלא גם שהקנייה מתבצעת ממקום איכותי ובעל מומחיות מיוחדת בתחום, על מנת להבטיח התאמה מקסימלית ושימוש בטוח וחזק לאורך שנים בגלגלים שלכם. 

גלגלים מסיליקון וגומי- רק מגליל גום

חברת גליל גום היא חברה לשיווק ואספקה של גלגלים מסיליקון וגומי ולמתן פתרונות מקוריים לכל בעייה של שינוע לכל הענפים התעשייתיים ולמוסדות שונים. כמו כן מייצרת גלגלים מסיליקון וגומי על פי מפרט אישי ודרישות הלקוח. נשמח להציע לכם גלגלים מסיליקון וגומי לכל סוגי העגלות והריהוט, למשקל קל, בינוני או גבוה, לעומסים כבדים במיוחד, לחדרים נקיים ולעגלות שונות (מתקפלות, קבועות ומקצועיות) בהתאם לעומס הנדרש מכם ולתנאי השטח במקום העבודה. אתם מוזמנים אלינו לקבלת ייעוץ והכוונה מקצועית ואדיבה, להתאמת גלגלים מסיליקון וגומי על פי תנאי השטח בבית העסק שלכם בהתאמה לעומס הנדרש לכם ולמאפיינים נוספים לבחירתכם. תוכלו לבחור גלגלים מסיליקון וגומי מסתובבים, קבועים או בעלי מעצור לכל צורך ולכל דרישה. אתם מוזמנים להגיע אלינו, ולצאת עם גלגלים מסיליקון וגומי שיהפכו את העבודה שלכם למהירה, נוחה וקלה הרבה יותר. 

גלגלים - והחיים הרבה יותר קלים

הגלגל אמנם הומצא כבר מזמן, אך מאז עבר אי אלו שכלולים והתפתחויות וכיום כמעט ולא ניתן לדמיין את חיינו ללא גלגלים לשינוע תעשייתי או ללא גלגלים למכבסות אשר בעזרתם כל עסק יכול לייצר עבודה שוטפת ויעילה יותר, ליהנות מתפוקה רבה יותר וכמובן שגם מעובדים מרוצים וזקופים הרבה יותר. אם תהיתם כיצד גלגלים לחדרים נקיים יכולים להקל על החיים, מאמר זה מיועד עבורכם.

 

גלגלים לשינוע תעשייתי מהם?

תחום התעשייה מתאפיין בשלל מוצרים שנועדו לשאת סחורות החל מעגלות, דרך משטחי נשיאה ועד לדלפקים. כל עובד בתחום התעשייה יספר לכם כי החלק הקשה ביותר, המגביל ביותר, המסוכן ביותר וכן המעכב אותו ביותר בעבודתו, הוא השינוע. הרמה והעברה של משאות כבדים הן בגדר עבודה קשה ומסוכנת הכרוכה בפציעות גב, על כן הומצאו גלגלים לשינוע תעשייתי או גלגלים לחדרים נקיים שמטרתם היא להקל על העובדים בתעשייה, להצליח לשנע בקלות כל דבר ולהוות פתרון לוגיסטי חכם ודרך יעילה להגביר את קצב העבודה, כאשר לכל אחד מהסוגים ישנם מאפיינים משלו וצרכים ייחודיים. דוגמא נוספת של פתרון מסוג זה, הינם גלגלים למכבסות המסייעים למכבסות בהעברה של כמויות בגדים או בדים גדולות וכן בטיפול נכון יותר במכונות הכביסה והייבוש במקום. בעלי עסקים רבים המחפשים אחר פתרונות שיקלו עליהם לבצע עבודות של הרמה ושינוע משאות, או לנצל טוב יותר את תנאי השטח במקום העבודה שלהם, כבר יודעים כי בעזרת גלגלים לחדרים נקיים או גלגלים למכבסות יוכלו לשמור על הכוח הפיסי שלהם למטרות אחרות, וליהנות מכך שהעבודה מתבצעת בזמן, בצורה קלה ופשוטה וללא מאמץ. 

באופן טבעי, ישנו הבדל בין גלגלים לחדרים נקיים ובין גלגלים לשינוע תעשייתי כאשר כל אחד מהסוגים הוא בעל מאפיינים משלו וצרכים נבדלים הנובעים מאופי העבודה, מהמרחבים במקום העבודה, מתנאי השטח, מהמאפיינים של עגלות המשא המיועדות לשינוע ומכמות העומס הנדרשת. חברת גליל גום הינה חברה העוסקת בפתרונות שינוע מגוונים ובייצור מגוון רחב של גלגלים לצרכים תעשייתים שונים, ולעומסים כבדים שונים. 

נשמח להציע לכם גלגלים לשינוע תעשייתי או גלגלים לחדרים נקיים למשקלים קלים או בינונים, למשקלים כבדים ולמשקלים כבדים במיוחד, העשויים מחומרים כמו גומי וסיליקון, אוקלון מצופה פוליאוריטן, אוויר, גלגלים למכבסות אלסטיים או מוקצפים, פנולי לחום גבוה ועוד, תוך התאמה לעומס הנדרש בבית העסק שלכם ולתנאי השטח במקום. תוכלו לבחור גלגלים לשינוע תעשייתי מסתובב, קבוע, או מעצור לפי בחירתכם, וליהנות משירות אישי ומיחס מקצועי לאורך כל הדרך.

כחברת גלגלים עם הפנים לעתיד, עומדת חברת גליל גום בראש הפיתוח, הייצור והשיווק של מגוון רחב של גלגלים ייחודים, חדשניים וכן עגלות לכל מטרה:

·        גלגלי גומי ·        גלגלי אוקולון ·        גלגלי סיליקון ·        גלגלי פוליאוריטן ·        גלגלי PVC ·        גלגלי TPR ·        גלגלי ניילון ·        גלגלי אלומיניום ·        גלגלי נירוסטה
·        גלגלי אבץ ·        גלגלי טפלון ·        גלגלי פלסטיק ·        גלגלי אויר ·        גלגלים מוקצפים ·        גלגלים למשקל כבד ·        גלגלים לחום גבוה ·        גלגל אנטי סטטי 
·        גלגלי גומי לעגלות ·        גלגלים עם מעצור ·        גלגלים לזיווד ·        גלגלים לריהוט ·        גלגלים לריהוט משרדי ·        גלגלים לתעשייה ·        גלגלים למפעלים
·        גלגלים למאפיות ·        גלגלים למזון ·        גלגלים למכבסות ·        גלגלים למשטחים ·        גלגלים לפחים  ·        גלגלים למשתלות ·        גלגלים לבתי אבות ·        גלגלים לתעשיה
·        גלגלים לבתי חולים ·        גלגלים למרפאות ·        גלגלים לכיסאות משרד ·        גלגלים למעבדות ·        מזלגות לגלגלים ·        גלגלים לעגלות ·        גלגלים למשא
·        עגלות משא ·        עגלות שינוע ·        עגלות ברזל ·        עגלות פלטפורמה ·        עגלות משטחים ·        עגלות סבלים ·        עגלות ליקוט והגשהכמו כן בידנו פתרונות למשרד הביטחון, כוחות הביטחון, הייטק, חדרים נקיים, בתי החולים, משתלות, מכבסות, מאפיות, מסגריות, לענף הריהוט, וכן הלאה.


לכל בקשה או שאלה, נעמוד לרשותכם בטלפון: 03-6771884

טואול - בניית אתרים