מומחים בכל סוגי הגלגלים. מספר ספק משרד הביטחון 11013806   |   אפשרות משלוח עד הבית לכל הארץ  (לפי תנאי חברת השליחויות)   |   glil-gum@zahav.net.il   |   כתובתנו: אריה שנקר 7 א.ת.  פתח תקוה

 

גלגלים מסיליקון וגומי - כך מייצרים שינוע בטוח

עולם התעשייה הלך והתפתח במשך השנים שחלפו בעידן המודרני, וכיום בתי עסק ומפעלים רבים מתמודדים עם הצורך לנייד ולשנע משאות שונים כחלק אינטגרלי מהעבודה היומיומית השוטפת. לצורך שינוע שכזה של משאות. כבר אין צורך כמו בימים עברו שהאדם עצמו יעבוד קשה וישבור את הגב מרוב מאמץ. בזכות ציוד תעשייתי מתקדם ופיתוחים משוכללים כמו גלגלים מסיליקון וגומי יכולים העובדים להרים, להעביר ולשנע משאות על גבי משטחים, עגלות ודלפקים ממקום למקום ללא מאמץ ובקלות רבה.

גלגלים מסיליקון וגומי - הסחורה כבר בדרך

כיום ישנם אלפי ומאות אלפי סוגי סחורות וחומרים המחייבים שינוע כחלק מתהליך הייצור או המכירה שלהם, החל מעסקים כמו מאפיות, דרך מכבסות או חדרים נקיים ועד למפעלים שונים, בגדלים שונים ובהיקף עבודה שונה, כל מקום על פי מאפייניו וצרכיו. את השינוע החיוני הזה ניתן להשיג בצורה קלה ואיכותית בעזרת גלגלים מסיליקון וגומי המותקנים מתחת לעגלות המשא או המשטחים ומשמשים את העובדים בהעברה ובהרמה. כך מאפשרים ניהול נכון יותר של העבודה כולה בצורה נוחה ורציפה ומבלי לגרום לסבל פיזי או לסכנה בריאותית לעובדים או ללקוחות. היתרון העצום של גלגלים מסיליקון וגומי היא העובדה שהם לא פוגעים בסוגי רצפה העשויים מעץ או מפרקטים ולכן חביבים במיוחד בתעשייה. כיום ניתן למצוא מבחר רחב של גלגלים מסיליקון וגומי לכל מטרה וחשוב לוודא לא רק שבחרתם גלגלים מסיליקון וגומי שמותאמים היטב לעגלות המשא שלכם ולצרכי העסק הפרטי שלכם, אלא גם שהקנייה מתבצעת ממקום איכותי ובעל מומחיות מיוחדת בתחום על מנת להבטיח התאמה מקסימלית ושימוש בטוח וחזק לאורך שנים בגלגלים שלכם.

גלגלים מסיליקון וגומי - רק מגליל גום

חברת גליל גום היא חברה לשיווק ואספקה של גלגלים מסיליקון וגומי ולמתן פתרונות של שינוע לכל הענפים התעשייתיים ולמוסדות שונים. החברה מייצרת גלגלים מסיליקון וגומי על פי מפרט אישי ודרישות הלקוח. נשמח להציע לכם גלגלים מסיליקון וגומי לכל סוגי העגלות והריהוט, למשקל קל, בינוני או גבוה, לעומסים כבדים במיוחד, לחדרים נקיים ולעגלות שונות (מתקפלות, קבועות ומקצועיות) בהתאם לעומס הנדרש מכם ולתנאי השטח במקום העבודה. אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת ייעוץ והכוונה מקצועית ואדיבה, להתאמת גלגלים מסיליקון וגומי על פי תנאי השטח בבית העסק שלכם בהתאמה לעומס הנדרש לכם ולמאפיינים נוספים לבחירתכם. תוכלו לבחור גלגלים מסיליקון וגומי מסתובבים, קבועים או בעלי מעצור לכל צורך ולכל דרישה. אתם מוזמנים להגיע אלינו, ולצאת עם גלגלים מסיליקון וגומי שיהפכו את העבודה שלכם למהירה, נוחה וקלה הרבה יותר.

גלגלים - והחיים הרבה יותר קלים

הגלגל אמנם הומצא כבר מזמן, אך מאז עבר אי אלו שכלולים והתפתחויות. כיום כמעט ולא ניתן לדמיין את חיינו ללא גלגלים לשינוע תעשייתי או ללא גלגלים למכבסות אשר בעזרתם כל עסק יכול לייצר עבודה שוטפת ויעילה יותר, ליהנות מתפוקה רבה יותר וכמובן שגם מעובדים מרוצים וזקופים הרבה יותר. אם תהיתם כיצד גלגלים לחדרים נקיים יכולים להקל על החיים, מאמר זה מיועד עבורכם.

 

גלגלים לשינוע תעשייתי מהם?

תחום התעשייה מתאפיין בשלל מוצרים שנועדו לשאת סחורות, החל מעגלות, דרך משטחי נשיאה ועד לדלפקים. כל עובד בתחום התעשייה יספר לכם כי החלק הקשה ביותר, המגביל ביותר, המסוכן ביותר וכן המעכב אותו ביותר בעבודתו, הוא השינוע. הרמה והעברה של משאות כבדים הן בגדר עבודה קשה ומסוכנת הכרוכה בפציעות גב, ועל כן הומצאו גלגלים לשינוע תעשייתי או גלגלים לחדרים נקיים שמטרתם היא להקל על העובדים בתעשייה, להצליח לשנע בקלות כל דבר ולהוות פתרון לוגיסטי חכם ודרך יעילה להגביר את קצב העבודה, כאשר לכל אחד מהסוגים ישנם מאפיינים משלו וצרכים ייחודיים. דוגמא נוספת של פתרון מסוג זה הינם גלגלים למכבסות המסייעים למכבסות בהעברה של כמויות בגדים או בדים גדולות וכן בטיפול נכון יותר במכונות הכביסה והייבוש במקום. בעלי עסקים רבים המחפשים אחר פתרונות שיקלו עליהם לבצע עבודות של הרמה ושינוע משאות או לנצל טוב יותר את תנאי השטח במקום העבודה שלהם, כבר יודעים יכי בעזרת גלגלים לחדרים נקיים או גלגלים למכבסות, יוכלו לשמור על הכוח הפיסי שלהם למטרות אחרות, ליהנות מכך שהעבודה מתבצעת בזמן, בצורה קלה ופשוטה וללא מאמץ.  

 
                                                    גליל גום - כל הגלגלים שבעולם

באופן טבעי, ישנו הבדל בין גלגלים לחדרים נקיים ובין גלגלים לשינוע תעשייתי כאשר כל אחד מהסוגים הוא בעל מאפיינים משלו וצרכים נבדלים הנובעים מאופי העבודה, מהמרחבים במקום העבודה, מתנאי השטח, מהמאפיינים של עגלות המשא המיועדות לשינוע ומכמות העומס הנדרשת. חברת גליל גום הינה חברה העוסקת בפתרונות שינוע מגוונים ובייצור מגוון רחב של גלגלים לצרכים תעשייתים שונים ולעומסים כבדים שונים.

נשמח להציע לכם גלגלים לשינוע תעשייתי או גלגלים לחדרים ריקים למשקלים קלים או בינונים, למשקלים כבדים ולמשקלים כבדים במיוחד העשויים מחומרים כמו גומי וסיליקון, אוקלון מצופה פוליאוריטן, אוויר, גלגלים למכבסות אלסטיים או מוקצפים, פנולי לחום גבוה ועוד, תוך התאמה לעומס הנדרש בבית העסק שלכם ולתנאי השטח במקום. תוכלו לבחור גלגלים לשינוע תעשייתי מסתובב, קבוע, או מעצור לפי בחירתכם, וליהנות משירות אישי ומיחס מקצועי לאורך כל הדרך.

 

גלגלים למאפיות ולקונדיטוריות - המתכון להצלחה.

כל בעל מאפייה או קונדיטוריה יודע, כי על מנת להצליח בעסקיו, דרושים לו לא רק לקוחות רעבים, יצירתיות גדולה, חומרי גלם משובחים והרבה ידע מקצועי ונסיון, אלא גם ציוד איכותי שיקל עליו את החיים. כיום יחד עם המיקסרים התעשייתיים והתנורים המהירים, ניתן למצוא גם גלגלים למאפיות או גלגלים לקונדיטוריות שמאפשרים לאופים לשנע כמויות גדולות של דברי מזון בתהליך הייצור.

 

גלגלים למאפיות - בדרך לתנור.

הכנה של כמויות מאפים גדולות בבת אחת אינה דומה לאפייה הביתית. על מנת לצלוח אותה בשלום, נדרש מערך שלם של הכנה וציוד לצידו של הידע המקצועי בתחום, כמו לדוגמא עגלות כבדות לנשיאת עוגיות ולחמניות, מכונות לרידוד, תנורים גדולים תעשייתיים וכן הלאה, וכל אלו מחייבים גם שילוב של גלגלים למאפיות או גלגלים לקונדיטוריות בהתאמה לסוג השינוע, לגודל העגלה, לעומס המונח עליה ולאפשרות הימצאותה בחום גבוה.

אם יש לכם קונדיטוריה או מאפייה ואתם מחפשים דרכים להקל על העבודה, לייעל אותה וליהנות מתפוקה רבה יותר ומכמות לקוחות גדולה יותר, אחת הדרכים החכמות ביותר לעשות זאת היא לרכוש ציוד מקצועי כמו גלגלים למאפיות או גלגלים לקונדיטוריות בהתאמה לציוד האפייה שלכם, לגודל המקום ולמאפייניו, למאפיינים השונים של העבודה הנדרשת שלכם ולידע המקצועי של העובדים.

בעזרת גלגלים למאפיות או גלגלים לקונדיטוריות תוכלו לא רק להקל על העובדים בשינוע מוצרי המזון בתהליך הייצור, ממשטח העבודה ואל המקרר, מהמקרר אל התנור ומהתנור אל דלפק המכירה, אלא גם להבטיח לעצמכם שיטת עבודה נוחה, פשוטה וחכמה יותר.

 

גליל גום- גלגלים לקונדיטוריות בהתאמה אישית מלאה.

חברת גליל גום מתמחה בפתרונות שינוע מקצועיים ובייצור גלגלים למגוון רחב של צרכים תעשייתיים. לבחירתכם גלגלים למאפיות או גלגלים לקונדיטוריות המותאמים לעומסים קלים או כבדים, וכן לעומסים כבדים במיוחד. תוכלו להתאים לעצמכם גלגלים לקונדיטוריות מרותכים או עשויים נירוסטה לחום גבוה, גלגלים למאפיות לעומסים שונים ממבחר חומרים כמו גומי, סיליקון, אוקולון, ואוקלון מצופה פוליאוריטן, גלגלים מאוויר או מוקצפים, פנולי לחום גבוה, גלגלים אלסטיים וכן הלאה, תוך התאמה לעומסים הנדרשים ולתנאי השטח במאפייה שלכם. לא חשוב אילו גלגלים תבחרו, תוכלו להיות בטוחים כי הם מותאמים בצורה מושלמת לכל סוגי העגלות, המכשירים והרהיטים שלכם בבית העסק.

נשמח להציע לכם בתי גלגלים לקונדיטוריות או בתי גלגלים למאפיות העשויים מפלדה או מנירוסטה ומותאמים היטב לשינוע מסתובב, קבוע או מעצור בהתאם לצרכים שלכם. תוכלו לבחור גלגלים מתוך ההיצע הרחב הקיים במקום או להתאים לעצמכם גלגלים בייצור אישי על פי דרישתכם.

לכל שאלה צרו איתנו קשר טלפוני נשמח לעזור לכם בטלפון - 03-6771884 

טואול - בניית אתרים